brigada Benelux, 8 bajeţi tineri, frumosi si destepti, incusiv subsemnatul, debuteaza maine, la Bruxelles pe Zaventem, cu un traseu sinuos, noi avand interrailul Benelux nelimitat...asa ca vom fi prezenti (si) maine seara, vineri 2 sept 2011, pe "Josy Barthel" la Luxemburg-Romania, ora locala 20;30.
si o informatie in premiera: vom fi cazati la Hilton, ***** < alea sunt stelele , jacuzzi, piscina, breakfast suedez, CAZARE LA ACELASI HOTEL CU STAFFUL TEHNIC SI LOTUL ECHIPEI NATIONALEI. Speram sa afisam si bannerul improvizat din cearceaf ":Adi Mutu: unul dintre noi!"
Revin cu poze!
Conacul Gaal din Dalnic – o calatorie intr-un timp trecut
-
Nu e un secret. Pasiunea mea este istoria. De fapt, a fost una din primele
mele pasiuni de cand mi-a cazut in mana prin clasa a II-a cartea “Povestea
nea...
Acum 17 ore
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu